ANATOLİA AUTO
Aracınızın Kendini Özel Hissettiği Yer
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
İletişim

Tel: 0 362 440 3 440 | Fax: 0 362 438 55 29

Mail
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 19:30

Hafta Sonu 09:00 - 19:30

Bizi Ziyaret Edin

Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, NO:61 55270 Atakum/Samsun 

Dr. WASH & WAX

PROFESYONEL ARAÇ TEMİZLİĞİNİN IŞILDAYAN MARKASI

Aracınızda profesyonel bakıma ihtiyaç duymanız için ve Dr. Wash & Wax' ı tercih etmeniz için çok sebebiniz var.


NEDEN Dr. Wash & Wax BOYA KORUMA?

Güneşin zararlı UV ışınları, ziftler, toz zerrecikleri, asit yağmurları, hava kirliliği, reçineler, bilinçsiz yıkamalar, ucuz piyasa şampuanlarının içerdiği zararlı ve fazla miktarda tuzlar, endüstriyel tozlar gibi etkenler araç boya yüzeyinin dayanıklılığını, parlaklığını zamanla ortadan kaldırmaktadır.

Araç üzerinde meydana gelen tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran profesyonel Dr. Wash & Wax araçlarda uzun süreli canlı, parlak bir görünüm ve koruma altına alınmış bir boya yüzeyi sağlamaktadır.


NEDEN Dr. Wash & Wax ARAÇ MOTOR KORUMA?

Araç motorları paslanmaya en müsait yerlerdir. Sürekli sıcak, yağ buharı olan ve fan sayesinde toz da içeren motor , zaman zaman su ile de temas etmekte ve bir çok kısmında paslanma başlamatadır.

Yüksek konsantreli , su bazlı ve solvent içermeyen Dr. Wash & Wax ürünleri ile moton tüm kir ve yağlardan arındırılır. Dr. Wash & Wax motor cilası ile motor koruma altına alınır.Oksidasyon oluşmaz. Temiz ve estetik görünen motor ilk günkü parlaklığına kavuşur.

 

NEDEN Dr. Wash & Wax ARAÇ MOTOR KORUMA?

Kullanıcının günlük yaşantısının büyük bölümünü geçirdiği araç içi, yoğun kullanımdan ve dış etkenlerden dolayı aşırı kirliliğe maruz kalır.

İşte tüm bu olumsuzluklara karşı Dr. Wash & Wax muhteşe bir çözüm alternatifi sunmaktadır. Araçlara tavandan tabana, bagaja çatlama ve solmalara karşı deri vinyl yüzeylere, havalandırma ızgaralarında oluşan bakterilerin kaldırılmasına kadar derinleme bir temizlik sağlanır.