ANATOLİA AUTO
Aracınızın Kendini Özel Hissettiği Yer
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
İletişim

Tel: 0 362 440 3 440 | Fax: 0 362 438 55 29

Mail
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 19:30

Hafta Sonu 09:00 - 19:30

Bizi Ziyaret Edin

Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, NO:61 55270 Atakum/Samsun 

ARACINIZIN KENDİNİ ÖZEL HİSSETTİĞİ YERDESİNİZ !

Vizyon

Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özverili hizmeti amaç edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Daha büyük başarılara imza atmak amacıyla gücümüzü, 2018 yılında ''AUTOWAX Professional Car Care Products'' ile birleştirmiş bulunmaktayız.

 

Misyon

Profesyonel anlamda araç temizlik, bakım ve koruma hizmetleri sunan modern işletmeler sıralamasında hatrı sayılır bir konuma gelmek. 

Anatolia Auto, araç yıkama, detaylı temizlik ve koruma hizmetlerinde bir dünya markasını araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Satış sonrası hizmetlerimizden biri olan AutoWax’ ı ziyaret eden her marka araç, ilk günkü temizliğine ve kokusuna kavuşur. AutoWax’da detaylı iç-dış temizlik, motor temizliği, boya koruma, koltuk koruma, ses izolasyonu, far iç ve dış temizliği, cam kireç temizleme, cam su kaydırma ve cam filmi, sertifikalı personeller tarafından uygulanmaktadır.

Tüm uygulamalar Lisanslı özel eğitilmiş elemanlarca, özel aletler ve profesyonel yöntemlerle gerçekleşiyor. AutoWax, işlemleri aracınızın ikinci el değerini koruyor.Markası ne olursa olsun AutoWax kapsamında aracınıza yapılan koruma ve bakım işlemlerine garanti veriyoruz. 

Neden Anatolia Auto ?

Çünkü aracınızın değerini korumak için en doğru adrestesiniz. 

Hizmetlerimizin tamamı sertifikalı ekibimiz tarafından aracınıza uygulanmaktadır. Alanlarında profesyonel olan ekibimiz sayesinde hem aracınızın hemde sizin yüzünüz gülecek.