ANATOLİA AUTO
Aracınızın Kendini Özel Hissettiği Yer
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
İletişim

Tel: 0 362 440 3 440 | Fax: 0 362 438 55 29

Mail
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 19:30

Hafta Sonu 09:00 - 19:30

Bizi Ziyaret Edin

Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, NO:61 55270 Atakum/Samsun 

LOS (Lokal Onarım Sistemi)

LOS ile anlaşmalı olan sigorta şirketinin kestiği araç kasko poliçesinin geçerli olduğu süre boyunca araçta meydana gelebilecek, aşağıda açıklamaları belirtilen küçük hasarların, herhangi bir ücret talep edilmeksizin onarılması hizmetidir.

LOS Lokal Onarım hizmet kapsamında olan hasarlar, LOS'un anlaşmalı olduğu yetkili LOS servis noktalarında Avrupa menşeli ekipman, malzeme ve sertifikalı teknisyenlerce onarılmaktadır. 

LOS bayisinin verdiği onarım hizmetleri bir yıl garantilidir.

Özel onarım teknikleri ile aracın orijinalliği bozulmamaktadır. Bundan dolayı araç II. el satışında değer kaybına uğramamaktadır.

LOS Lokal Onarım dan faydalanmak için hasarla ilgili tutanak veya ekspertiz gerekmemektedir.
Aynı zamanda, bu hizmetlerden yararlanılması durumunda, hasarsızlık indirimi aynen devam etmektedir.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği , 5cm çapa kadar olan kaporta göçüklerinin  aracın orjinalliğini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir.

Aracınız tampon, kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj gibi alanlarında oluşan vurulmaları, taş darbelerini, kaza ezikliklerini, Boyasız Göçük Düzeltme işlemi ile aracınızın boyası bozulmadan, iz bırakmadan ve aracınızın orijinalliğine zarar vermeden garantili olarak onarıyoruz. ikinci el satışında değer kaybına uğramaz.Büyük boyuttaki göçüklerde (araç çarpma ve sürtmeleri, kaza darbe göçüğü gibi) saçın aşırı deforme olmadığı durumlarda da aracınız onarılabilir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir.

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Aracın saç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, 10 cm çapa kadar vuruk, ezik ve göçüklerin  ’’ GÖÇÜK ÇEKTİRME ’’ tekniği ile düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme işleminde sadece ezik, vuruk ve göçüklerin kaporta düzeltme işlemi yapılır. Hasarın tamamen ortadan kaldırılması için onarımdan sonra bölgeye ''Boya Onarımı (Mini Yama)'' işleminin yapılması gerekir.